Pakalpojumi

Ginekoloģiskās konsultācijas

Pilna ginekoloģiskā konsultācija sastāv no vairākiem posmiem – notiek pacientes pārrunas ar ārstu par dažādiem jautājumiem, piemēram, pacientes labsajūtu, veselības vēsturi, sūdzībām u.c., kam seko pacientes apskate uz ginekoloģiskā krēsla, ultrasonogrāfijas izmeklējums, krūšu dziedzeru apskate un citas analīzes pēc nepieciešamības.
Daktere konsultē auglības jautājumos un veic ginekoloģisku saslimšanu profilaksi un ārstēšanu, grūtniecības plānošanu un aprūpi, kā arī konsultē par kontracepcijas izvēli.

Laparoskopiskas operācijas

Laparoskopija ir minimāli invazīva operācija, kuras laikā tiek izmeklēti un ārstēti sievietes iekšējie orgāni. Tiek izmantoti speciāli, šaura diametra instrumenti un optisks instruments, kas savienots ar monitoru. Laparoskopiju izmanto, lai diagnosticētu un ārstētu endometriozi, dzemdes miomas, mazā iegurņa saaugumus, olnīcu cistas, olvadu saslimšanu, policistisko olnīcu sindromu, u.c.

Histerorezektoskopija

Histerorezektoskopija var tikt pielietota, lai atbrīvotu dzemdes dobumu no patoloģiskiem izaugumiem – fibroīdi, polipi, saaugumi dzemdes dobumā, dzemdes gļotādas sabiezējumi, kas var veicināt dzemdes vēža risku. Histerorezektoskopiju veic intravenozā anestēzijā. Ja procedūra noritējusi bez sarežģījumiem, pēc procedūras var doties uz mājām.

Histeroskopija ir procedūra, kuras laikā tiek izmeklēts dzemdes dobums. Šī procedūra tiek veikta ar histeroskopa (šaura diametra caurulīte ar teleskopu vienā galā) palīdzību. Histeroskops uz monitora parāda dzemdes dobumā redzamo. Histeroskopijas procedūra tiek veikta, lai diagnosticētu iemeslu, kas varētu būt izraisījis ar dzemdes dobumu saistītas sievietes sūdzības (simptomi). Simptomi var būt: spēcīga asiņošana menstruāciju laikā, neregulāras mēnešreizes, asiņošana starp mēnešreizēm, asiņošana pēc dzimumakta vai pēc menopauzes iestāšanās, u.c.

 

Dzemdes kakla elektroekscīzija

Elektroekscīzija ir viena no dzemdes kakla priekšvēža pārmaiņu ārstēšanas metodēm. Augsta riska pārmaiņu gadījumā tā ir maza operācija, kad no dzemdes kakla ar konusa vai pusapļa cilpu tiek izgriezts mazs audu fragments, kur tika konstatētas priekšvēža pārmaiņas. Šī nelielā operācija visbiežāk tiek veikta īslaicīgā intravenozajā anestēzijā, atsevišķos gadījumos to var veikt vietējā atsāpināšanā. Galvenais mērķis ir likvidēt pārmainītās šūnas un pēc iespējas minimāli skart veselos audus.

Psihodinamiskā terapija

Psihodinamiskajā psihoterapijā tiek pētīts cilvēka emocionālo problēmu cēloņi, zemapziņas motīvi un konflikti. Terapijas mērķis ir veicināt izmaiņas pacienta domāšanā un uzvedībā, pētot pacienta bērnības pieredzi, neapzinātos procesus, kā arī attiecību raksturu pagātnē un tagadnē.
Par emocionālas pasaules problēmām var liecināt ilgstošs fiziskais diskomforts vai sajūta, ka ir piemeklējusi slimība, traucējošas izjūtas, ilgstošs stress. Tā ir efektīva plaša spektra garīgās veselības simptomu dziedināšanā, ieskaitot depresiju, trauksmi, paniku un ar tiem saistītās fiziskās kaites. Terapija palīdz veicināt traucējošu fizisku vai emocionālu izjūtu samazināšanos vai izzušanu un veicināt cilvēka attiecību uzlabošanos ar sevi un ar citiem.
Ir iespējamas arī attālinātās konsultācijas.

Attālinātās konsultācijas

Attālinātās konsultācijas tiek sniegtas, izmantojot videozvanu vai telefonsarunu, kuru iepriekš piesaka, zvanot uz kontakttālruni +371 266 855 80. Izmeklējumu, USG un analīžu rezultāti, ja tādi ir, jāiesūta pirms konsultācijas uz e-pastu kontaktos. Ja būs nepieciešama apskate vai ultrasonogrāfiskie izmeklējumi, ārsts nozīmēs papildu klātienes vizīti.

Ultrasonogrāfijas izmeklējumi

Ultrasonogrāfija ir nesāpīga un nekaitīga ginekoloģiskas izmeklēšanas metode, kas balstās ultraskaņas spējā atšķirīgi atstaroties no orgāniem un audiem. Ar ultrasonogrāfiju tiek izmeklēts sievietes mazais iegurnis, olnīcas, olvadi, dzemde, dzemdes kakls un pieguļošie mazā iegurņa orgāni. Grūtniecības gadījumā daktere apskata un izvērtē augli, placentu, dzemdes kaklu un olnīcas.

 

 

  • ginekoloģiskā USG
  • grūtniecības USG
  • krūšu dziedzeru USG
  • olvadu caurlaidības pārbaude USG kontrolē

 

 

Kontakti

+371 266 855 80, +371 257 322 22
plumesprakse@gmail.com

Privātprakse, ultrasonogrāfijas izmeklējumi
Bruņinieku iela 67, Rīga

Operācijas, privātprakse, ultrasonogrāfijas izmeklējumi
Gaujas iela 13/15, Ādaži (2.stāvs, ieeja no Gaujas ielas)

  Ārstniecības iestādes reģistra kods 8044-00019