Curriculum Vitae

                   Vija Plūme ir sertificēts ārsts ginekologs, dzemdību speciālists ar ilgstošu pieredzi ultrosonogrāfijas izmeklējumu veikšanā. Dr. Vija Plūme medicīnisko izglītību ir ieguvusi P.Stradiņa Universitātē un papildus pieredzi guvusi, stažējoties Lielbritānijā un pie vadošajiem speciālistiem Latvijā. Dr. Vija Plūme ir Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre, Eiropas cilvēka reproduktoloģijas un embrioloģijas asociācijas (ESHRE) biedre un Starptautiskās ginekoloģijas un dzemdības ultrosonogrāfijas asociācijas (ISUOG) biedre.
Strādājot Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, daktere guvusi pieredzi ginekoloģijā un dzemdniecībā. Šobrīd Dr. Vija Plūme savas pacientes ar dažādām ginekoloģiskām un auglības problēmām konsultē un izmeklē Rīgā, Bruņinieku ielā 67 un Ādažos, Gaujas ielā 13/15. Dr. Vija Plūme komandā ar pieredzējušiem kolēģiem Ādažu slimnīcā veic laparoskopiskas operācijas dažādu ginekoloģisku saslimšanu gadījumos: endometrioze, mazā iegurņa saaugumi, dzemdes miomas, olnīcu cistas, olvadu operācijas, kā arī histeroskopiskas operācijas (dzemdes dobuma izmeklēšana un ārstēšana ar optisku instrumentu - dzemdes dobuma starpsienu noņemšanai, dzemdes dobuma saaugumu atdalīšanai Ašermana sindroma gadījumā, endometrija un polipu noņemšanai) un dzemdes kakla elektroekscīziju dzemdes kakla saslimšanu gadījumā.
Dr. Vija Plūme sniedz konsultācijas un ārstēšanu arī jautājumos, kas skar ginekoloģisko endokrinoloģiju (menstruālā cikla traucējumu, menopauzes, policistisko olnīcu sindroma, agrīnās grūtniecības traucējumu un grūtniecības neiznēsāšanas gadījumu vadīšana), kā arī dažādu citu labdabīgu ginekoloģisku saslimšanu gadījumos. Līdztekus profesionālajām interesēm ginekoloģijā un reproduktīvajā medicīnā, Dr. Vija Plūme papildinājusi savas zināšanas psihodinamiskajā psihoterapijā.

Atsauksmes

Es esmu laimīga, ka varu palīdzēt tik daudziem pāriem Latvijā sasniegt viņu sapni kļūt par vecākiem un es esmu pateicīga par iedvesmojošām atsauksmēm.
/Vija Plūme/

 

LAURA

Labdien, Dr. Plūme! Paldies par veikto augsti profesionālo un kvalitatīvo operāciju. Jūtos labi, brūces arī dzīst labi. Pat vīrs novērtēja, ka rētas ir tik pat kā neredzamas. Antibiotiku kursu vakar pabeidzām, ievērojām visus Jūsu norādījumus 100% apmērā. Tagad sāksim piestrādāt pie nospraustā mērķa. Ja drīkst, tad noteikti Jūs ieteikšu savām paziņām, kā izcilu operējošu ginekoloģijas profesionāli. Par pozitīvu rezultātu noteiktu Jūs informēšu. Vēlreiz pateicos.

Ieva

Labdien, Dr. Plūme! Esmu bijusi vismaz pie 20 ginekologiem. Tādu kā Jūs es satiku pirmoreiz. Esmu neizsakāmi pateicīga par Jūsu cieņpilno attieksmi, profesionalitāti un rūpēm par mani. Jūsu cilvēcība, atvērtība ļauj Jums uzticēties no pirmā mirkļa. Es esmu pateicīga liktenim, ka varēju nokļūt pie Jums. Paldies arī visai Jūsu komandai, kas par mani rūpējās pirms, operācijas laikā un pēc operācijas. Pie Jums ir superīga attieksme pret cilvēkiem. Paldies!

Ilze un Ivars

Es esmu ļoti pateicīga par ārstēšanu. Dr. Plūme un viņas kolēģi nodrošināja izcilu apkalpošanu. Skaidras, godīgas atbildes un atbalsts, ko saņēmām, radīja drošības sajūtu visa procesa gaitā, ko mēs ļoti augstu novērtējam. Būtu bijis jauki, ja mēs būtu sastapuši dr. V. Plūmi ātrāk.

Aija

Liels paldies par rūpēm, profesionālo darbu un lielisko komandu ! Paldies Dr. Vijai Plūmei par iedrošināšanu un sapratni! Super dakterīte! Daina ir īpašs cilvēks savā vietā! Vēlreiz liels paldies!

Agneta

Jutos ļoti lielā drošībā,zināju, ka esmu svarīga un, ka patiešām rūpu. Pie Vijas veicu laparoskopiju un teikšu tā - nekad nebūtu parakstījusies uz operāciju, bet Vija man lika justies tik droši (rūpīga kā mamma), ka nolēmu saņemties un tagad viss ir lieliski!

Līga

Paldies liels par Jūsu darbu! Jūs esat labākā ginekoloģe, kas man bijusi. Man prieks, kas māsa ieteica Jūs. Mēs abas visu laiku apspriežam, cik Jūs esat forša, un mums ir paveicies, milzīga Pateicība par ārstēšanu!

AINA

Mīļo Dakter! Liels paldies par Jūsu profesionalitāti, atbalstu un rūpēm! Jau no pirmā mirkļa izjutu milzīgu uzticēšanos Jums. Pateicoties Jums, Jūsu kā ārsta prasmēm, man ir savlaicīgi, ļoti agrīni atklāts un izoperēts dzemdes un olnīcu vēzis. Jūsu un Jūsu palīgu veiksmīgā sadarbība ļaus man vēl priecāties par saviem bērniem un mazbērniem vēl kādus gadus. Katru reizi pēc vizītes pie Jums jūtos atvieglota un iedvesmota. Vēlreiz LIELS PALDIES!

Inguna un Emīls

Sveika, Vija! Mīļš PALDIES… Par pieskatīšanu, par mīļumu un stingru vārdu īstajā brīdī! Zini, ka Tu esi īstajā vietā,- pateicoties Tev tik daudzi ir satikušies - arī mēs! Mūsu skaistā meitiņa Amālija Laura ir klāt! Laimīgie vecāki Inguna un Emīls

Egija

Labs vakars! Paldies Jums, dakterīt par tām divām manas dzīves dienām, kad nobijusies un trīcoša kā apšu lapa ierados pie Jums uz operāciju, bet otrā dienā mājup devos laimīga, jā, vienkārši laimīga un pateicīga! Vissirsnīgākais paldies Jums par visu to, ko paveicāt manā labā! Šajās divās dienās piedzīvoju tādas rūpes un uzmanību, kādu parasti cilvēks saņem tikai no pašiem tuvākajiem, no saviem mīļajiem! Milzīgs paldies Jūsu komandai, tā rūpējās par mani kā par jaundzimušo:) Paldies par perfekti padarīto darbu un humora izjūtu! Es Jūsu gādībā jutos kā Dieva ausī, paļaujoties un uzticoties visam, kas notiek ... Ar cieņu, Egija p.s. Šī sajūta ir sirdī! Vārdos viss nav pasakāms, bet varbūt kāds no tiem kādai meitenei būtu kā iedrošinājums:)

Marina

Labvakar! Mīļš, mīļš paldies dakterei Vijai Plūmei par lielisko darbu, atsaucību un mīlestību! Kā arī liels paldies Jūsu super komandai tik ātri un ar milestību viss tiek darīts! Gribētos vēl pateikt pārus vārdus par Anesteziogu, tiešām liels profesionāls , ka viņš pats teica par sevim ka esot Dvēseļu sargs - tā es arī jūtos ...ka esmu drošās rokās!

Rita

Super dakterīte. Vajadzēja taisit operāciju un man viņu ieteica viena cita forša ginekoloģe, kura strādā Ādažos. Ir ļoti saprotoša, pretimnākoša, sniedz padomus un ieteikumus. Pateicoties dakterei Plūmei, man viss kārtībā.

Svetlana

Milzīgs Paldies dakterei Plūmei, ka vienas vizītes laikā bija iespējams saņemt gan sonogrāfiju, gan dzemdes paraugu paņemšanu, un pie diagnozes tiku dažu dienu laikā. Varu jau sākt ārstēšanos. Vēlreiz ļoti pateicos!

Māra

Labdien, Dr. Vija Plūme! Sirsnīgi pateicos Jums par veiksmīgi veikto operāciju šogad februārī. Jūsu un Jūsu komandas komunikācija un visa pieredze kopā ar Jums man ļāva justies cienītai, vērtīgai. Ir vārdos neizsakāms prieks un vēlos Jums pateikt lielu paldies par iespēju laist pasaulē ilgi gaidīto dēliņu Ričardu, svars 3450 gr, garums 52 cm.

Elīna un Jānis

Labdien, Dr. Plūme! 5 gadus man neiestājās grūtniecība. Šī gada sākumā Jūs man veicāt polipa izņemšanas operāciju. Un uzreiz nākamajā ciklā es paliku stāvoklī! Nav izsakāms, cik laimīgi mēs ar vīru esam! Bija patīkami pieredzēt Jūsu un Jūsu komandas efektīvo darbošanos, kā arī rūpes un lielisku apkalpošanu, ko saņēmām no Jums un visas Jūsu komandas. Mēs rekomendēsim Jūsu pakalpojumus katram, ja dzirdēsim, ka nepieciešama ginekoloģiska palīdzība. Milzīgs Paldies Jums visiem par palīdzību. Jūs padarījāt mūs par ļoti laimīgu pāri.

Kristīne

Esmu ļoti apmierināta, ka bērniņa gaidīšanas laikā eju pie dr.Vijas - katra vizīte ir iedrošinoša, un nav jābaidās no pārmetumiem (skaļi izteiktiem vai tikai nodomātiem) sava vai bērniņa veselības stāvokļa dēļ! No sirds iesaku!

Agnese

Ta kā biju sieviešu ārsta meklējumos, un uzgāju superīgo dakterīt Viju. Tagad patiesi essu pārliecināta, ka pēc viņas apmeklējuma jūtos bez stresa. Takā daktere Vija man atklāja kko tādu, kas ir jāoperē. Operatīvi sarunājām operāciju, un viss notikās. Pateicos dakterīte Vijai, un viņas komandai par operatīvo darbu. Teikšu arī to, ka mums sievietēm rūp mūsu veselība! Visu cieņu dakterei Vijai Plūme!

Inese

Man patīk, ka pie dakteres uzgaidāmajā telpā nav daudz cilvēku, nav liekas kontaktēšanās ar citiem. Varu justies droši par savu veselību šajā interesantajā laikmetā.

Daila

Cien. Dr. Plūme! Paldies par Jūsu profesionalitāti, tikai pateicoties Jums nu jau viens mērķis ir sasniegts un varu tiekties tālāk, lai sasniegtu arī pārējos. Paldies, ka visu mierīgi izstāstāt un pēc Jūsu vizītēm vienmēr esmu pārliecināta, ka eju pareizo ceļu un kopā mums izdosies. Paldies par to, ko darāt, jo Jūs esat dakteris īstajā vietā. Man ir prieks,ka esmu Jūs satikusi un mūsu sadarbība noteikti turpināsies!